پشتیبانی سایت

هوای شما را داریم.

همیشه یکی از دغدغه‌های افرادی که نیاز به وب سایت دارند، پشتیبانی آن است. برخی از مشتریان ما قبل از اینکه مشتری ما شوند، وب سایت داشته‌اند و بدلیل نارضایتی از پشتیبانی وب سایت خود به ما مراجعه کرده‌اند. اولین نگرانی آنها این بوده که پس از طراحی و راه‌اندازی وب سایت، نحوه پشتیبانی چگونه خواهد بود.
مشتریان بابت داشتن وب سایت هزینه پرداخت می‌کنند و در قبال آن انتظار دریافت خدماتی متناسب با هزینه پرداختی را دارند. بدین ترتیب در کنار خدمات طراحی، پیاده سازی و راه‌اندازی وب سایت، خدمات پشتیبانی جایگاه ویژه‌ای در نظر مشتریان دارد. با توجه به اهمیت این بخش، دپارتمان پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت وب رایا به صورت دو تیم پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی خدمات پشتیبانی را به مشتریان ارائه میدهد.
پشتیبانی فنی وب سایت در وب رایا کاملا رایگان است. بدین معنی که هر مشکلی از نظر فنی و ساختاری در وب سایت وجود داشته باشد تیم پشتیبانی وب رایا وظیفه برطرف کردن آن را دارد.

پشتیبانی فنی

وب سایت نیاز به نگهداری دارد. ممکن است اشکالاتی در مراحل طراحی، توسعه و برنامه نویسی وب سایت وجود داشته باشد که به دلیل جزئی بودن مدتها از دید کاربران و مدیران پنهان بمانند. همچنین ممکن است مشکلاتی برای سرورهایی که میزبانی وب سایت را برعهده دارند بوجود بیاید. این مشکلات توسط تیم پشتیبانی فنی وب رایا برطرف خواهد شد.
پشتیبانی فنی شامل هزینه نمی‌شود.
همچنین در صورتی که مشتری تمایل به ایجاد تغییرات ساختاری و افزودن امکانات وب سایت داشته باشد، بخش پشتیبانی فنی وب رایا مسئول ایجاد تغییرات خواهد بود. اینگونه تغییرات که بنابر درخواست مشتری و بدلیل نیاز به امکانات بیشتر هستند، شامل هزینه خواهند بود که برآورد هزینه با توجه به پیچیدگی و زمان مورد نیاز محاسبه می‌گردد.

پشتیبانی محتوایی (آپدیت سایت)

افزودن مطالب، تصاویر، محصولات، ویرایش متن‌ها و صفحات و ... پشتیبانی محتوایی (آپدیت وب سایت) نامیده می‌شود. پس از طراحی وب سایت، آموزش‌های لازم در خصوص نحوه آپدیت سایت به مشتری داده خواهد شد.
در صورتی که مشتری امکان آپدیت سایت را نداشته باشد یا تمایل داشته باشد آپدیت سایت توسط تیم پشتیبانی وب رایا انجام شود، نیاز است تا مشتری با توجه به حجم و محتوای مورد نظر، هزینه پرداخت کند. هزینه مورد نیاز برای آپدیت وب سایت با توجه به نوع محتوا، تعداد دفعات مورد نیاز آپدیت، تصاویر و ... تعیین می‌شود.
لازم به ذکر است تیم پشتیبانی محتوایی مجموعه وب رایا امکان تهیه تصاویر صنعتی از محصولات، جمع آوری اطلاعات تخصصی، ترجمه و تالیف مقاله و ... را دارد. بدین ترتیب با واگذار کردن پشتیبانی محتوایی وب سایت به ما، عملاً همه مراحل نگهداری و آپدیت وب سایت را ما برای شما انجام خواهیم داد.

پشتیبانی محتوایی (آپدیت سایت) خودکار

آیا تمایل دارید محصولات، اخبار و اطلاعات وب سایت شما به طور هوشمند و کاملا خودکار بروزرسانی شوند؟
ما امکان آپدیت خودکار وب سایت شما را برایتان فراهم خواهیم کرد. اپلیکیشن‌های هوشمند ما امکان جمع آوری خودکار اطلاعات از سایر وب سایت‌ها و منابع دیگر را دارند. به عنوان مثال اگر شما نماینده یک شرکت دیگر هستید و محصولاتی مشابه آن دارید، اگر تمایل دارید اخبار یک نشریه، روزنامه و یا وب سایت در سایت شما نیز نمایش داده شود، ما این امکان را برای شما فراهم خواهیم کرد.