راهکارهای سخت‌افزاری

راهکار سخت‌افزاری چیست؟

راهکارهای سخت‌افزاری شامل راه‌اندازی VoIP، شبکه‌های کابلی و بی‌سیم، تامین و در صورت نیاز طراحی، تولید و ساخت تجهیزات کامپیوتری و الکترونیکی و ... است.
ممکن است برای پیاده‌سازی یک راهکار سخت‌افزاری به راهکارهای نرم‌افزاری هم نیاز باشد.

راهکارهای سخت‌افزاری وب رایا

۱. شبکه

برخی از فعالیت‌های ما در زمینه شبکه عبارتند از :

  • خدمات مشاوره و ارائه راهکار در زمینه های شبکه
  • خدمات پسیو شبکه
  • نصب و راه اندازی تمامی سرویس های ویندوز سرور
  • مجازی سازی شبکه های کامپیوتری
  • ارائه راهکار در زمینه کنترل اینترنت مصرفی کارکنان
  • پشتیانی و نگهداری از شبکه های کامپیوتری
  • آموزش شبکه، نحوه راه اندازی و نگهداری شبکه

۲. فایروال سخت‌افزاری

فایروال های سخت افزاری معمولا بصورت زیر ساخت هایی هستند که توسط شرکت های تولید کننده بر روی بورد های سخت افزاری نصب و راه اندازی شده اند و معمولا در قالب یک روتر در شبکه فعالیت می کنند ، یک روتر نیز می تواند در یک شبکه به عنوان یک فایروال سخت افزاری فعالیت کند .

کارشناسان ما در خصوص انتخاب، تهیه، نصب و پیکربندی انواع فایروال سخت‌افزاری شما را یاری می‌کنند.

۳. طراحی و تولید قفل سخت‌افزاری

اگر تولیدکننده نرم‌افزار هستید و یکی از دغدغه‌های شما برای تجاری سازی تولیدات خود، جلوگیری از تکثیر غیرمجاز نرم‌افزار و یا کرک شدن آن است، ما با تولید قفل سخت‌افزاری کاملاً امن و اختصاصی به شما کمک خواهیم کرد.

قفل‌های سخت‌افزاری اختصاصی با رابط USB، COM، LPT و به صورت بی‌سیم با رابط BT و WiFi تولید می‌شوند و با استفاده از پیچیده‌ترین الگورتیم‌های رمزنگاری 2048 بیتی امنیت شما را تضمین می‌کنند.

۴. راه‌اندازی سیستم‌های مبتنی بر VoIP

تلفن اینترنتی یا VoIP، امکان مکالمات تلفنی را روی بستر شبکه یا IP فراهم می‌سازد. سیستم‌های تلفنی VoIP نسبت به مراکز تلفن معمولی، پایداری و انعطاف بیش‌تری دارند. تلفن‌های معمولی با سیگنال‌های آنالوگ کار می‌کنند و مشکلات زیادی را به همراه دارند اما سرویس VoIP با سیگنال‌های دیجیتال کار می، نظیر DSL است. بر این اساس، این تلفن‌ها با کاربری بسیار آسان‌تر، می‌توانند کیفیت به مراتب بالاتری را در اختیار کاربران قرار دهند.

ما شبکه‌ها مبتنی بر VoIP را به روش‌های ATA، IP Phones و PC2PC راه اندازی می‌کنیم.